Komunikat – praca zdalna – plan lekcji

Informuję że:

– od 27 stycznia 2022 r. zostają zawieszone zajęcia stacjonarne dla uczniów klas 5-8. Uczniowie tych klas od 31 stycznia 2022 r. będą uczyć się w trybie zdalnym przez Classroom

– od 1 lutego będzie obowiązywał nowy plan na drugie półrocze roku szkolnego 2021-2022 (poniedziałek 31 stycznia pracujemy jeszcze wg planu z pierwszego półrocza)

– klasy 1-4 pracują stacjonarnie w szkole

– biblioteka czynna wg planu

– pedagog szkolny pracuje wg planu

– świetlica funkcjonuje wg planu

– dla uczniów klas ósmych, którzy potrzebują indywidualnego wsparcia w procesie kształcenia jest możliwość zorganizowania konsultacji. Termin konsultacji ustala nauczyciel (jeżeli zostanie zgłoszona taka potrzeba)

– dla klasy 5 od lutego do maja zostały zorganizowane zajęcia nauki pływania na basenie „Wodnik” w Krotoszynie. Jednak ze względu na zaistniałą sytuację w pierwszym tygodniu lutego zajęcia te nie odbędą się. Dalsze decyzje zostaną przekazane w kolejnych komunikatach

Dyrektor