Wycieczka do Wrocławia uczniów z klas I – III

W dniu 21 maja 2024 r. uczniowie z klasy: 1, 2, 3 uczestniczyli w wycieczce do Wrocławia.

Pierwszym punktem programu było obejrzenie w Kolejkowie świata w miniaturze  – w skali 1: 25. Przewodnik zabrał grupę uczniów w podróż po znanych miejscach Dolnego Śląska. Na makietach Kolejkowa uczestnicy wycieczki zobaczyli pływające statki, gwar ulic, jeżdżące tramwaje i samochody, pociągi kursujące między stacjami. Miniaturowy świat przedstawia także pracę m.in. mechaników samochodowych, kolejowych, drwali, pracowników budowy, strażaków w akcji. Efekty specjalne: burza, deszcz, Kolejkowo nocą – dostarczyły dzieciom dodatkowych emocji.

Atrakcyjny okazał się także drugi punkt programu wycieczki – zabawy w Sali Zabaw w Bobolandii. Szczęśliwych chwil dostarczyły dzieciom zjeżdżalnie rolkowe, zjeżdżalnia wulkan, trampolina, zamek dmuchany i inne atrakcje. Radosnego pobytu w tej sali dopełnił zakup balonów.

Uczniowie z klas 1 – 3 wyjeżdżali na wycieczkę z dużym uśmiechem na twarzy, wrócili –  z jeszcze większym.

 

Mirosława Grabowiecka, Karolina Hoffmann – Włoch, Marzena Waśkowiak, Beata Król

Galeria zdjęć