W konkursie Mogalo VERSTEHEN idzie nam coraz lepiej!

Dziewięć uczennic z klas 5, 6, 7 i 8 przystąpiło już po raz drugi do ogólnopolskiego interaktywnego konkursu Mogalo „VERSTEHEN”. Konkurs ten polega na słuchaniu treści w języku niemieckim i udzielaniu odpowiedzi. Aby wziąć w nim udział wystarczyły zatem słuchawki, urządzenie z dostępem do Internetu oraz… sprawne uszy! Podczas zawodów odbywających się w szkole, dziewczęta miały do odsłuchania i rozwiązania 24 zadania o różnym poziomie trudności. Udzielały w nich odpowiedzi w formie wybrania 1 z 5 proponowanych odpowiedzi. Najlepszy wynik w konkursie osiągnęła Julka Juskowiak, zajmując pierwsze miejsce w województwie oraz dwudzieste ósme w kraju. Dobrze zaprezentowały się także Zuzia Kokot (darmowy udział w konkursie w przyszłym roku) oraz Basia Reszel.

Serdecznie dziękujemy Radzie Rodziców za umożliwienie nam udziału w konkursie!