Powstańcze strzelanie w Nowej Wsi!!!

Tradycyjnie jak co roku w naszej szkole odbyły się zawody dla uczczenia kolejnej, już 101 rocznicy wybuchu powstania wielkopolskiego. W strzeleckich zmaganiach wzięli udział uczniowie klasy szóstej, siódmej i ósmej oraz nauczyciele oraz nasza Pani higienistka. Ze względu na dużą liczbę uczestników zawody zostały przeprowadzone w trzech terminach, tak aby wszyscy chętni mogli w nich uczestniczyć. Ostatecznie zakończyły się one 14 stycznia.
W rywalizacji wzięło 33 juniorów i 8 seniorów. Wśród młodzieży najlepszy wynik uzyskała Hanna Poczta, drugą lokatę wystrzelała Julia Kryś a trzecie miejsce przypadło Bartoszowi Bale. Wśród dorosłych triumfował pan Sebastian Hadryan, drugą lokatę zajęła pani Karolina Hoffman Włoch a trzecie miejsce przypadło panu dyrektorowi Waldemarowi Filipiakowi.

Uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz drobne nagrody rzeczowe.

Nad prawidłowym przebiegiem zawodów i bezpieczeństwem uczestników uczuwał ich organizator i wieloletni opiekun Koła LOK w naszej szkole – pan Jacek Krzekotowski.