Komunikat – zwrot podręczników szkolnych i książek do biblioteki szkolnej w czasie pandemii

UWAGA!
 Dotyczy tylko uczniów klasy VIII.
Pozostałe klasy będą oddawać podręczniki na przełomie sierpnia i września.

Termin oddania podręczników: KLASA VIII – 23.06.2020 r. (wtorek) od godziny 09.00 do godziny 13.00.

Zasady oddawania podręczników:

1. Zgodnie z Regulaminem Wypożyczania Podręczników Szkolnych i Książek uczniowie i rodzice zobowiązani są do zwrotu podręczników szkolnych w kompletach, przy czym należy zwrócić uwagę na estetykę oddawanych podręczników, tj.: usunięcie zapisów wykonywanych ołówkiem, wyprostowanie pogiętych kartek, sklejenie kartek rozdartych, itp…

Podręczniki do języków obcych należy zwrócić w komplecie z płytami CD.

1. Za książki zniszczone lub zagubione rodzice zobowiązani są do zakupu nowych w ustalonym terminie.
  2. Uczeń lub rodzic dokonujący zwrotu podręczników szkolnych lub książek powinien mieć założoną maseczkę i po wejściu do szkoły obowiązkowo zdezynfekować ręce.
  3. Książki i podręczniki szkolne przyjmowane będą w bibliotece szkolnej.
  4. Osoby dokonujące zwrotu podręczników szkolnych i książek zobowiązane są do zapakowania podręczników i książek do reklamówki i naklejenia karteczki z imieniem i nazwiskiem, klasą oraz liczbą sztuk.
  5. Książki i podręczniki zostają odłożone we wskazanym  miejscu, celem kwarantanny. Ocena zwróconych książek zostanie dokonana po upływie 3 – dniowego okresu kwarantanny.
  6. W sytuacji stwierdzenia zniszczenia podręcznika szkolnego lub innej książki rodzic zobowiązany jest do zakupu podręcznika, o czym zostanie poinformowany poprzez e-dziennik lub telefonicznie.