„Ferie z ekonomią”

W ramach tegorocznej edycji projektu „Ferie z ekonomią” odbył się konkurs wiedzy ekonomiczno – finansowej.

Uczennice naszej szkoły z klas VII – VIII: Marta Krzekotowska, Zuzanna Nowakowska i Hanna Poczta zmierzyły się z pytaniami z zakresu ekonomii i finansów, które nie były łatwe i wymagały dużo wiedzy nie tylko teoretycznej lecz również praktycznej.

Łącznie do konkursu z 47 szkół przystąpiło 141 uczniów, spośród których wyłoniono 20 laureatów. Test wiedzy składał się z 25 losowo wybranych pytań jednokrotnego i wielkokrotnego wyboru, z pytań otwartych i opisowych, pytań prawda-fałsz oraz pytań przeciągnij-upuść, wybieranych z banku pytań. Test był przeprowadzony drogą elektroniczną a na jego rozwiązanie każdy uczeń miał 18 minut.

W gronie laureatów znalazła się Marta Krzekotowska. Gratulujemy!!!

mgr Paweł Mizera