Komunikat w sprawie zakończenia roku szkolnego

Drodzy Uczniowie, Rodzice, Nauczyciele

ze względu na zaistniałą sytuacje związana z pandemią koronawirusa odbieranie świadectw będzie wyglądało inaczej niż dotychczas.

Nie przewiduje się uroczystego zakończenia roku szkolnego. Wychowawcy wraz z dyrektorem szkoły będą wydawać świadectwa wg ustalonego harmonogramu

• godz. 8.00 – klasa 8
  • godz. 8.30 – klasa 1
  • godz. 9.00 – klasa 7
  • godz. 9.30 – klasa 2
  • godz. 10.00 – klasa 6
  • godz. 10.30 – klasa 5
  • godz. 11.30 – klasa 3

Proszę o punktualne przybycie w wyznaczonych godzinach przestrzegając zasad bezpieczeństwa związanych z COVID-19 (nosimy maseczki, dezynfekujemy ręce, zachowujemy dystans społeczny).

Rozdanie świadectw odbędzie się przed budynkiem szkolnym (w przypadku niepogody w przypisanych dla danej klasy salach).

Przypominam też o stroju galowym, który obowiązuje podczas zakończenia roku szkolnego.

Laptopy wypożyczone do pracy zdalnej należy złożyć w sekretariacie szkoły do 3 lipca br.

Msza święta na zakończenie roku szkolnego odbędzie się o godzinie 14:00 w czwartek 25 czerwca (opiekę sprawują rodzice).

Waldemar Filipiak