Komunikat – nauka zdalna dla klas IV-VIII

Informuję, że w związku z decyzją Ministra Edukacji Narodowej zostają zawieszone na dwa tygodnie (do 8 listopada br.) zajęcia stacjonarne dla uczniów klas IV-VIII.

Uczniowie klas IV-VIII przechodzą z dniem 24 października na naukę zdalną, wg obowiązującego planu lekcji od 1 września (załącznik) poprzez Classrooma.

Do ogólnej komunikacji wykorzystywana będzie strona internetowa szkoły, a szczegóły zostaną zamieszczane na strumieniu –„DYREKTOR SZKOŁY” dla poszczególnych klas w Classroomie.

Wideolekcje zaczną odbywać się od środy wg planu lekcji.

Szczegółowe zasady pracy zdalnej (sposób sprawdzania obecności, zachowania się podczas wideolekcji itp.) zostaną przekazane uczniom do środy.

Przypominam, że przy nauczaniu zdalnym bardzo ważna jest systematyczna praca i dostosowywanie się do poleceń i zadań nauczycieli.

W przypadku braku możliwości realizacji lekcji przez nauczyciela, uczniowie będą informowani na bieżąco.

Bardzo proszę o informacje zwrotną tych uczniów którzy maja problem z dostępnością do komputerów.

Życzę wszystkim dużo zdrowia.

Waldemar Filipiak