Dzień Dziecka

W Dniu Dziecka żadna buzia nie może być smutna! Dlatego z tej okazji rokrocznie dbamy o atrakcje dla tych młodszych i tych nieco starszych dzieci, przychodzących codziennie do naszej szkoły. W tym roku panie Marta Zybała, Aneta Dymarska i Katarzyna Matyniak, dla uczniów przygotowały : bardzo ciekawe warsztaty chemiczne, różnorodne animacje prowadzone przez nauczycielki oraz gry i zabawy  podwórkowe, bańki mydlane i foto budka. Mamy z Rady Rodziców przygotowały dla dzieci przepyszne przekąski, za co serdecznie dziękujemy.

Trzeba przyznać, że nasz zespół przejawia wiele talentów i dzięki zgodnej współpracy i zaangażowaniu dzieci, wyczarowana została potężna moc atrakcji. Spójrzcie tylko na te zdjęcia. Od razu widać, że był to fantastyczny dzień!

 

Marta Zybała
Aneta Dymarska
Katarzyna Matyniak