Zabawa karnawałowa…

Tradycyjnie tuż przed feriami Samorząd Uczniowski zorganizował zabawę karnawałową dla klas V-VIII naszej szkoły.

Wszyscy uczniowie bawili się znakomicie przy rytmach różnorodnej muzyki.

Dodatkową atrakcją były konkursy i zabawy przygotowane przez klasę VII, które dostarczyły mnóstwa radości. Była zabawa z krzesełkami, wybieraliśmy króla i królową naszego „balu”, nie mogło zabraknąć macareny i kaczuszek. Przewodniczący szkoły zorganizował konkurs matematyczny, przygotował pełen słoik cukierków, zadaniem uczestników było oszacować ile cukierków znajduje się w środku. Osoba która była najbliżej poprawnej odpowiedzi, wygrała ten właśnie słoik cukierków.

Tegoroczna zabawa karnawałowa w naszej szkole należała do udanych. Wszyscy byli zmęczeni tańcami, ale zadowoleni. Teraz czas ferii zimowych i zasłużonego odpoczynku po I semestrze nauki.

Marta Zybała