Wystrzałowa szkoła

Z okazji STULECIA ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI i SETNEJ ROCZNICY WYBUCHU POWSTANIA WIELKOPOLSKIEGO odbyły się w naszej szkole zawody strzeleckie. Ich organizatorem było Szkolne Koło LOK, a zawody te odbyły się 6 listopada 2018 roku. Wzięło w nich udział osiemnastu uczestników.

W kategorii junior zwyciężył Sz. Banaszek, na drugim miejscu uplasował się M. Szczotka, a trzecia lokata przypadła M. Włosik.

W kategorii senior najlepszy okazał się pan J. Juskowiak, drugi był pan J. Krzekotowski, trzecie miejsce zajęła pani M. Marszałek. Zawody przebiegały w sportowej i życzliwej atmosferze, a zwycięscy zostali uhonorowani pucharami i medalami, otrzymali też pamiątkowe dyplomy oraz nagrody rzeczowe.

Strzelecka atmosfera w naszej szkole jest doskonała, czego dowodem jest liczba dwunastu członków Koła oraz ich zaangażowanie w treningi i chęć uczestnictwa w zawodach. Reprezentowali bowiem naszą szkołę w zawodach organizowanych przez ZP LOK z okazji 100-lecia Odzyskania Niepodległości oraz ostatnio w Zawodach Mikołajkowych. W tych ostatnich w kategorii junior młodszy, drugą lokatę wywalczyła B. Reszel a trzecie miejsce zajęła M. Krzekotowska.

Serdecznie gratulujemy naszym strzelcom i życzymy celnego oka!