Wycieczka do Zoo i Parku Rozrywki Rodzinnej „Bobolandia” we Wrocławiu

5 października dwie nasze klasy- II i IV wraz z wychowawcami udały się na wycieczkę do wrocławskiego zoo, który jest najstarszym w Polsce ogrodem zoologicznym oraz do Parku Rozrywki Rodzinnej „Bobolandia”.

W zoo dzieci miały szansę poznać oryginalne zwierzęta ze wszystkich kontynentów świata, w tym tak rzadkie, jak myszojelenie czy okapi. Uczniowie podziwiali również piękne oceanarium, w którym żyje kilka tysięcy zwierząt morskich.

Wycieczka do Zoo we Wrocławiu jest świetnym pomysłem na wspólne spędzenie czasu w wyjątkowym miejscu.

W Parku Rozrywki Rodzinnej „Bobolandia” dzieci bawiły się na dmuchanych zamkach, zjeżdżalniach rolkowych, małpim gaju oraz grali w piłkę nożną.

To był bardzo udany wyjazd i na pewno jeszcze tam wrócimy.

Karolina Hoffmann-Włoch