Pasowanie na ucznia

5 października 2022 r. odbyła się w naszej szkole uroczystość pasowania na ucznia. Jest to szczególny dzień, który na długo pozostanie w pamięci każdego ucznia klasy pierwszej. W obecności zaproszonych gości z przedszkola, pana dyrektora, uczniów kl.2 i 3, pań wychowawczyń oraz rodziców, dzieci oficjalnie przyjęte zostały do grona uczniów szkoły. Podczas uroczystości pierwszoklasiści pokazali, że potrafią pięknie śpiewać i recytować wiersze.

Najważniejszą częścią uroczystości, było złożenie przez uczniów ślubowania. Następnie Dyrektor Szkoły Waldemara Filipiaka, za pomocą wielkiego ołówka, symbolicznie przyjął dzieci do grona uczniów naszej szkoły. O tym wydarzeniu, przypominać będą otrzymane przez pierwszoklasistów dyplomy i upominki przygotowane przez kolegów.

Wszystkim pierwszoklasistom, w tak ważnym dla nich dniu, życzymy wielu sukcesów na nowej drodze obowiązków szkolnych.

Marzena Waśkowiak