Szyjemy maseczki – „Pomóżmy sobie”

W związku z postępującą sytuacją epidemiologiczną w niemalże w każdym zakątku naszego kraju ruszają akcje szycia maseczek ochronnych. Cały czas powstają lokalne grupy zrzeszające wolontariuszy. W ramach zajęć technicznych w naszej szkole (w każdej klasie!!!) przyłączmy się do takiej akcji!!! Proponujemy, aby wszyscy w wolnej chwili (mając oczywiście do dyspozycji odpowiedni sprzęt krawiecki) spróbowali uszyć kilka takich maseczek. Informacji o materiale, technice i sposobie szycia znajdziecie na stronach YouTube.

Zaraźmy się dobrem!!! Uszyjmy pierwszą maseczkę już dzisiaj!!!

To czas, w którym dla każdego człowieka najważniejsza powinna być ochrona zdrowia i życia swojego i bliskich. Pomóżmy sobie w miarę naszych możliwości szyjąc maseczki. Chcielibyśmy, uszyte maseczki ochronne podarować sobie, najbliższym, Maseczki zakładajmy za każdym razem, kiedy opuszczamy swoje gospodarstwo wybierając się do lekarza czy na zakupy do sklepu…
Niech każdy pomaga jak umie!

Wszelkie informacje i pomoc udziela Pan Paweł Mizera.

Zdjęcie autorstwa L N z Unsplash