Nowy Samorząd Uczniowski

W dniu dzisiejszym – 26.09.2022 r. odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego. Nad prawidłowym przebiegiem wyborów czuwała opiekunka SU – Katarzyna Matyniak. Spośród 92 osób uprawnionych do głosowania z klas I – VIII 87 uczniów obecnych w tym dniu oddało swój głos. Zgodnie z regulaminem, jeśli jest jedna kandydatka – musi ona osiągnąć ponad 50% głosów „za”, aby wygrać wybory.
Kandydatką na przewodniczącą szkoły była Aleksandra Biernacka z klasy VIII.

Bardzo miło jest mi poinformować, iż przewodniczącą Szkoły w roku szkolnym 2022/2023 została Aleksandra Biernacka otrzymując 74 głosy „za”- co stanowi 85% głosujących.

Serdecznie gratulujemy Oli i życzymy samych sukcesów w tej roli.

Przypominam również, że członkami Samorządu Uczniowskiego zostają również przewodniczący i ich zastępcy z poszczególnych klas.

Katarzyna Matyniak