Mikołajkowe spotkanie

W czwartek, 6 grudnia zorganizowaliśmy spotkanie z Mikołajem. Pierwszym punktem programu spotkania było wręczanie nagród w konkursie astronomicznym- uczniom Szkoły Podstawowej w Rozdrażewie i Nowej Wsi- zorganizowanym przez Rozdrażewski Oddział Polskiego Towarzystwa Miłośników Astronomii we współpracy ze szkołami, pod patronatem Wójta Gminy Rozdrażew. Wręczenia nagród dokonali goszczący w naszej szkole Pan dr Ireneusz Włodarczyk – prezes RO PTMA, Pan dr Krzysztof Broda – dyrektor Szkoły Podstawowej w Rozdrażewie, nasza Pani dyrektor Grażyna Stachowiak i nauczyciele Pani Hanna Kowalska i Pan Sebastian Hadryan.

Następnie uczniowie z klas od I-V otrzymali certyfikaty Gangu Słodziaków za zaangażowanie w akcję czytelniczą „Czytam ze Słodziakami”. Wręczenia certyfikatów dokonała szkolna koordynatorka akcji Pani Milena Duda wspólnie z Panią dyrektor szkoły.

Na zakończenie spotkania pojawił się- z niecierpliwością oczekiwany przez uczniów – MIKOŁAJ, który wręczył dzieciom słodki upominek. Potem odbyła się długotrwająca mikołajkowa sesja zdjęciowa.