Konkurs plastyczny

Z okazji zbliżającego się Dnia Ziemi, nasi uczniowie z klas I-III wzięli udział w konkursie pt.: „Bioróżnorodność to życie- zadbajmy o wspólny dom”, zorganizowanym przez Wydział Ochrony Środowiska, Rolnictwa i Leśnictwa Starostwa Powiatowego w Krotoszynie. Dzięki takim przedsięwzięciom uczniowie utrwalają wiedzę na temat ogromnej wagi ochrony przyrody i człowieka jako części ekosystemu, oraz dbania o środowisko w codziennym życiu.

Karolina Hoffmann- Włoch