Dzień profilaktyki

Dzień profilaktyki 14.04.2026

Świat wirtualny stał się się nieodłącznym elementem współczesnego życia. Wnosi wiele korzyści, ułatwia komunikację, służy w pozyskiwaniu informacji, często stanowi też ciekawą formę rozrywki. Mamy jednak świadomość tego, że może też stać się źródłem zagrożeń i problemów. Nasza szkoła promuje zdrowy tryb życia i zachęca młodzież do bezpiecznego korzystania z mediów. Dzień profilaktyki był jednym z takich dni, kiedy warsztatowo podeszliśmy do tematu cyberuzależnienia i hejtu. Realizatorem zajęć był psycholog i psychoterapeuta Mariusz Pawlukiewicz. Warsztaty zorganizowano we współpracy z Gminną Komisją Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

Małgorzata Talaga