Komunikat – kształcenie na odległość

Drodzy Rodzice, Uczniowie,

od środy- 25 marca 2020 r. obowiązuje nowy ustalony harmonogram zajęć. Każdego dnia otrzymując materiały (zadania) od nauczycieli postępujcie zgodnie z ich poleceniami. Bardzo proszę o dyscyplinę i systematyczną naukę. Wasza praca będzie oceniana według wytycznych nauczycieli.
Sposób wymiany informacji oraz materiałów, został wyjaśniony już we wcześniejszych komunikatach.

Nowy plan lekcji pojawi się na e-dzienniku w poniedziałek 30 marca. Znajduje się w załączniku do pobrania.

W miarę możliwości proszę rodziców o wspomaganie pracy swoich dzieci- szczególnie uczniów klas I-III. Natomiast w klasach starszych o nadzorowanie wykonywanych poleceń i kontrolę faktycznego czasu poświęconego na naukę przed komputerem.

Jestem przekonany, że w zaistniałej sytuacji wspólnie włożony wysiłek pomoże nam przetrwać ten bardzo trudny czas.

Zachęcam również do zapoznania się z procedurami organizacji kształcenia na odległość w Szkole Podstawowej w Nowej Wsi – załącznik.

Załączniki