Aplikacja Google Classroom

Informuję, że aplikacja Google Classroom została aktywowana. 

Jest to dla Nas nowość, dlatego od poniedziałku będą odbywać się testy. Nie rezygnujemy z dotychczasowego sposobu komunikacji.  Na chwilę obecną traktujemy to jako dodatkowe narzędzie, które usprawni Nam naukę zdalną. Do okresu próbnego wybrałem klasę 6, ponieważ wiem że mogę na Was liczyć.

Każdy uczeń z klasy 6 w wiadomości  e- mail dostanie login,  tymczasowe hasło, które zmieni przy logowaniu, link do bezpośredniego zalogowania oraz kod do zapisania się na lekcję (pierwszym przedmiotem będzie wychowanie fizyczne)

Login składa  się z imienia i nazwiska wraz z domeną bez polskich liter (przykład: jan.kowalski@nowawies.szkola.pl).

Po zalogowaniu i zmianie hasła szukacie + 

Polecam prześledzenie  różnych prezentacji możliwości tej aplikacji np.:

W miarę zdobywania umiejętności dołączą do Was nauczyciele z innych przedmiotów, a po pozytywnym zaakceptowaniu będziemy starać się wdrożyć dla kolejnych klas.

Bardzo proszę o możliwie jak najszybsze zalogowanie się, po to, aby w poniedziałek mieć już narzędzie do pracy.

Dyrektor