Gotowi na wiosnę

Dnia 20 marca 2023 w naszej szkole obchodziliśmy pierwszy dzień astronomicznej wiosny. Każda klasa ubrana była w innym kolorze. Był  to też dzień bez plecaka, więc pojawili się uczniowie z wiaderkami, walizkami czy legowiskiem dla kota. Na 3 i 4 godzinie lekcyjnej rozpoczęliśmy wiosenny sezon i piekliśmy kiełbaski nad ogniskiem. To już nasza tradycja.

Uczniowie w tym dniu mieli okazję zintegrować się jeszcze bardziej spędzając czas  z wychowawcą grając w gry i zabawy. Myślę, że każdej klasie taki czas się przydał.

Pogoda niestety nie była tak piękna, jak w latach ubiegłych, ale na szczęście aura pozwoliła na ognisko czy grę w piłkę. Klasa 2 spaliła nawet własnoręcznie przygotowane Marzanny tańcząc przy tym „magiczny” taniec.

Słowami podsumowania, uważam, iż Szkoła Podstawowa w Nowej Wsi jest gotowa na nadejście wiosny i nie musi ona już dłużej zwlekać.

WIOSNO ZAPRASZAMY!!!!!!

 

Katarzyna Matyniak