Gminny Konkurs Piosenki Dziecięcej

W drodze szkolnych eliminacji do udziału w XVIII Gminnym Konkursie Piosenki Dziecięcej zostali zakwalifikowani: Katarzyna Zdunek z kl. 2 oraz Natalia Gęstwa i Miłosz Kryś z kl. 3

Konkurs dla klas 1-3, którego tematem było ”Lato w piosence”, odbył się w dniu 25.04.2024 r. w Szkole Podstawowej w Rozdrażewie. Ocenie podlegała: zgodność tekstu piosenek z tematyką, muzykalność uczniów, ich warunki głosowe oraz wrażenie artystyczne i estetyka wykonania.

Jury przyznało wyróżnienia: Kasi za wykonanie piosenki „Lato czeka”, Miłoszowi – za prezentację piosenki „Lato płynie do nas”. Natalka również pięknie zaśpiewała piosenkę „Lato z zieloną czupryną”. Wszyscy uczestnicy Konkursu otrzymali dyplomy i nagrody książkowe.

Wokalistom gratulujemy wykonania piosenek na wysokim poziomie.

Mirosława Grabowiecka, Marzena Waśkowiak