Dzień Babci i Dzień Dziadka

26 stycznia w naszej szkole drugoklasiści uczcili Dzień Babci i Dzień Dziadka.

Podczas tej uroczystości Pan Dyrektor skierował do Państwa Babć i Dziadków słowa, w których wyraził szacunek i podziękowanie za to, że przekazują dzieciom wzorce właściwych zachowań, kształtują w młodym pokoleniu szacunek dla opiekunów i uczą być dobrymi, mądrymi ludźmi.

W trakcie okolicznościowego występu artystycznego dzieci podziękowały swoim Babciom i Dziadkom za czas, pomoc, opiekę, czułość, zabawę, uśmiech. Wnuczęta złożyły także Seniorom życzenia płynące z dziecięcych serc. Szanowna Publiczność z wdzięcznością podziękowała każdemu dziecku za występ gromkimi brawami.
Do wyjątkowego wymiaru uroczystości przyczyniło się także wsparcie Rodziców, którzy Gości podjęli pysznym poczęstunkiem.

Uczennice, uczniowie i wychowawczyni klasy 2 składają serdeczne podziękowanie Wszystkim, którzy pomogli zorganizować i przeprowadzić Dzień Babci i Dzień Dziadka.

Mirosława Grabowiecka