Andrzejki

30 listopada uczniowie z klas 1-3 wzięli udział w zabawach andrzejkowych, które sprzyjały większej integracji grupy, udoskonaleniu relacji między dziećmi.

Niezapomniane wrażenia zapewniły zabawy z elementami czarów, np.: woskowe kształty. Według tradycji andrzejkowych imiona znalezione w sercu mają zapewnić szczęśliwe przyjaźnie, a grosze wrzucone do wody pomogą spełnić marzenia. Butelkowe zegary wskazały miejsca, które dzieci odwiedzą. Emocji dostarczyła także zabawa z butami. Magiczne karty pokazały dzieciom pasje, na które warto zwrócić uwagę. Próby smaków wskazały na słodkie lub słone chwile w przyszłości.

Integracji dopełniły zabawy muzyczne, które wywołały u dzieci mnóstwo radości. Po zakończeniu tanecznych piruetów, dzieci pytały o termin następnej wspólnej zabawy. Czyż może być lepsza rekomendacja takiego spotkania klas 1-3 ?

Wszystkie zdjęcia z tego dnia znajdują się pod poniższym linkiem:

Mirosława Grabowiecka

Marzena Waśkowiak