Zbiórka darów

Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest;
nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.

Szanowni Rodzice, drodzy  Uczniowie,

Tradycją naszej szkoły stało się już, że przed Świętami Bożego Narodzenia organizowana jest pomoc materialna dla Chłopaków z Domu w Broniszewicach.

W tym roku nasze „obdarowanie” dzięki życzliwości wielu wspaniałych osób,  objęło też zbiórkę darów dla Chłopców z DPS-u w Zdunach oraz dla hospicjum w Pleszewie.

Jeżeli – tak jak w latach ubiegłych – chcielibyście i moglibyście Państwo dołączyć do tegorocznej zbiórki SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Co możemy ofiarować Chłopakom?

– środki do higieny osobistej, w tym hypoalergiczne (mydła, płyny do kąpieli, pasty do zębów, szczoteczki, chusteczki nawilżane etc.),

– chemię gospodarczą (proszki do prania, płyny do mycia i czyszczenia powierzchni, płyny do zmywania, ściereczki itp.),

– żywność z długim terminem przydatności.

Podopiecznych  Sióstr Służebniczek w Pleszewie wesprzemy, obdarowując ich :

– maszynkami do golenia (tymi zwykłymi polsilver) oraz kremami do golenia (wars czy pollenna)

– środkami do higieny osobistej, zwłaszcza płynami do kąpieli czy pod prysznic i kremami lub balsamami nawilżającymi ciało.

WSZYSTKICH LUDZI DOBREJ WOLI PROSIMY O PRZYNOSZENIE DARÓW DO SZKOŁY PODSTAWOWEJ
W NOWEJ WSI DO DNIA 2.12.2020R.

W imieniu Wszystkich potrzebujących z całego serca

DZIĘKUJEMY!

DYREKTOR I NAUCZYCIELE SP W NOWEJ WSI