Zawieszenie zajęć dydaktyczno-wychowawczych w szkole

Rodzicu,

ze względu na bezpieczeństwo zdrowotne Twoje i Twojego dziecka, zajęcia dydaktyczno-wychowawcze w szkole zostaną zawieszone od 12 marca br.

12 i 13 marca br., tj. w najbliższy czwartek i piątek, będą jeszcze prowadzone działania opiekuńcze dla uczniów, którzy nie mają opieki w domu.

Od poniedziałku 16 marca do środy 25 marca br. funkcjonowanie zostaje czasowo ograniczone. Oznacza to, że w tym okresie szkoła będzie zamknięta. To decyzja Ministra Edukacji Narodowej wynikająca z konieczności zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa.

Proszę zapewnić swoim dzieciom opiekę w domu. W związku z rozprzestrzenianiem się wirusa proszę ograniczyć spotkania dzieci z innymi osobami.

Dalsze informacje docierać będą do rodziców poprzez dziennik elektroniczny oraz stronę internetową szkoły.

Komunikat Ministerstwa Edukacji Narodowej w sprawie zawieszenia zajęć