Zakończenie roku szkolnego 2022/2023

Uroczystość pożegnania ósmoklasistów i zakończenie roku szkolnego w Szkole Podstawowej w Nowej Wsi odbyła się w dniu 23 czerwca 2023roku. Po odśpiewaniu hymnu przewodnicząca szkoły Aleksandra Biernacka rozpoczęła uroczyste zakończenie roku. Na początek klasa ósma zatańczyła poloneza, a następnie przestawiła przygotowany występ podczas którego podziękowała rodzicom, nauczycielom oraz swojej wychowawczyni. Następnie zostały wręczone listy gratulacyjne oraz świadectwa. Statuetka dla najlepszego ucznia w tym roku powędrowała do uczennicy klasy 6-Marty Wosińskiej. Serdecznie gratulujemy.

Dyrektor podziękował również przewodniczącej Rady Rodziców- pani Agnieszce Szczotce za pełnienie obowiązków przez kilka lat.

Dziękujemy wszystkim za obecność oraz życzymy udanych i bezpiecznych wakacji. Do zobaczenia we wrześniu.

Katarzyna Matyniak