W dniu 29 kwietnia 2026 r. dwie uczennice naszej szkoły wzięły udział w XX Gminnym Konkursie Piosenki „Piosenka z uśmiechem”, który odbył się w Rozdrażewie.
Naszą szkołę reprezentowały:
Maria Rataj z klasy II
Nikola Bestry z klasy I
Z ogromną radością informujemy, że Nikola Bestry zdobyła I miejsce, zachwycając jury swoim występem.
Serdecznie gratulujemy obu uczennicom odwagi i pięknych prezentacji scenicznych oraz życzymy dalszych sukcesów!


