Takich świąt jeszcze nie było

6 grudnia 2022 r. uczniowie z klas 1-3 obejrzeli pełen magii spektakl pt.: „Takich świąt jeszcze nie było” w wykonaniu aktorów Teatru FUZJA.

W sali kina „Przedwiośnie” w Krotoszynie, wspólnie z bohaterami przedstawienia, dzieci miały okazję odkryć Święta Bożego Narodzenia na nowo. Aktorzy spektaklu utworzyli niesamowite show, pełne energii, śmiesznych dialogów, zabawnych piosenek i współczesnych odwołań – zabrali wszystkich w świat Świętego Mikołaja, latających reniferów i mnóstwa prezentów. W bardzo energetycznej hiphopowej piosence Renifer zaangażował do śpiewu dzieci na widowni. Widzowie podziękowali aktorom gromkimi brawami.

Mikołajkowy nastrój tego dnia w szkole dopełniła wizyta niezwykłego gościa. Do najmłodszych uczniów przybył Święty Mikołaj z workiem pełnym prezentów.Mirosława Grabowiecka