Mikołajki

6 grudnia obchodziliśmy Mikołajki w naszej szkole. Zarówno uczniowie jak i nauczyciele mieli mikołajkowe kolory. Tradycyjnie, jak co roku, tego dnia panował u nas szczególny klimat, a widoki za oknem dopełniły go.
Oczywiście nie mogło zabraknąć też odwiedzin Świętego Mikołaja. Był to dobry znak, świadczący o tym, że dzieci były grzeczne i zasłużyły na prezenty. Mikołaj wraz z pomocniczkami, dotarł do szkoły z workiem pełnym słodkości, co nasi uczniowie przyjęli bardzo entuzjastycznie. Dla każdego dziecka znalazła się słodka niespodzianka oraz zdrowy przysmak. Było dużo radości i uśmiechów. Święty Mikołaj, jak zwykle doskonale przygotowany, przeprowadził rozmowę z tymi mniej grzecznymi oraz sprawdził uczniów oraz nauczycieli pod względem artystycznym oraz sprawności fizycznej. Przejęte i uradowane buźki, zwłaszcza najmłodszych dzieci, potwierdziły, że wierzą w Mikołaja i niecierpliwie go oczekują. Spotkanie z Mikołajem minęło bardzo szybko i sprawiło dzieciom wiele radości i wrażeń.
W klasach uczniowie również rozdawali sobie prezenty, ubierali choinki i dekorowali je. To był wspaniały, wesoły i pełen emocji mikołajkowy dzień.

Dziękujemy naszej kochanej Radzie Rodziców:)

 

Katarzyna Matyniak