Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek i Filmów

Dziś 16 listopada Duży i Mały Samorząd oraz klasa 6 zorganizowali dzień Postaci z Bajek i filmów. Od samego rana do szkoły maszerowały zebry, jednorożce, pantery, księżniczki, rozbójnicy, super bohaterowie oraz wiele innych przebierańców. Wszyscy uśmiechnięci przekraczali dziś próg szkoły. Na pierwszej lekcji, klasy 1-3 wysłuchały słuchowiska „Czerwony Kapturek”, a następnie wykonywali do tego ilustrację. Wszystkie przebrane osoby otrzymały pamiątkową naklejkę. Na dużej przerwie odbyła się parada, podczas której uczniowie mieli okazję się zaprezentować. Komisja obejrzała wszystkich dokładnie i wybrała najlepszy strój. Głównym kryterium było pomysłowość i wykonanie stroju. I tak:

kategoria 1-3 najlepiej przebrani byli: Jakub Walczak, Kinga Poterek i Marcin Biernacki

kategoria 4-7- Dominik Poterek, Basia Wojtkowiak oraz Joanna Poterek.

Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim zaangażowanym w tym dniu, dzieciom które się przebrały oraz ich rodzicom.

 

 

Katarzyna Matyniak