Komunikat – Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021

1. Rok szkolny rozpoczyna się we wtorek 1 września 2020 r.
  2. Msza Święta odbędzie się o godzinie 9:00 (opiekę sprawują rodzice).
  3. Ze względu na zaistniałą sytuacje związaną z epidemią koronawirusa rozpoczęcie roku szkolnego ok. godz. 9.45 odbędzie się wyłącznie w klasach pod opieką wychowawców.
    Proszę uczniów o poczekanie za wychowawcą przed szkołą, a w przypadku niepogody o wejście bezpośrednio do swoich klas:

• Klasa 1 – Karolina Hoffmann-Włoch – sala nr 8
    • Klasa 2 – Marzena Waśkowiak – sala nr 4
    • Klasa 3 – Mirosława Grabowiecka – sala nr 7
    • Klasa 4 – Alina Włosik – sala nr 14
    • Klasa 6 – Maria Filipiak – sala nr 10
    • Klasa 7 – Sebastian Hadryan – sala nr 16
    • Klasa 8 – Marta Zybała – sala nr 12
  4. Rodziców proszę, aby do szkoły wchodzili wyłącznie do przestrzeni wspólnej szkoły i tylko w koniecznym przypadku.
  5. Przestrzegamy zasad bezpieczeństwa związanych z COVID-19 (zachowujemy dystans społeczny, dezynfekujemy ręce, nosimy maseczki).
  6. Proszę o zapoznanie się z obowiązującymi wytycznymi GIS i MZ związanymi z COVID-19 .
  7. Procedury zostaną opublikowane w poniedziałek (31 sierpnia) na stronie internetowej szkoły.

Proszę całą społeczność szkolną o systematyczne przeglądanie komunikatów na stronie internetowej szkoły i dostosowywanie się do nich.
Zapewniam Was, że robimy wszystko co w naszej mocy, aby w szkole było bezpiecznie.

Nie mogę obiecać, że wszystko będzie dobrze – bądźmy jednak dobrej myśli- razem damy radę!

Waldemar Filipiak