Komunikat organizacyjny

  1. Rok szkolny rozpoczyna się 1 września 2025 r. (poniedziałek).
  2. Msza Święta odbędzie się o godz. 9:00 (opiekę sprawują rodzice).
  3. Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego ok. godz. 9:50.
  4. Spotkanie z wychowawcami klas ok. godz. 10:20.
  5. Zakończenie ok. godz. 10:30.
  6. Stołówka szkolna będzie funkcjonować już od 2 września (wtorek). W związku z tym, proszę aby rodzice uczniów pierwszej klasy już 1 września zadeklarowali chęć korzystania z wyżywienia. W pozostałych klasach nie ma potrzeby składania nowych deklaracji (tylko nowe chętne osoby lub osoby które rezygnują z wyżywienia).
Dyrektor Szkoły
Waldemar Filipiak