Harmonogram powrotu uczniów do stacjonarnej nauki w szkole

Informuję, że od poniedziałku 17 maja br. uczniowie klas IV-VIII szkoły podstawowej będą uczyli się w systemie hybrydowym.

Uczniowie klas I-III szkoły podstawowej nadal kontynuują naukę stacjonarną w szkole w ścisłym reżimie sanitarnym.

Obecne wytyczne Ministerstwa Edukacji i Nauki, liczebność klas oraz przepisy bezpieczeństwa pozwalają tylko częściowo na powrót uczniów do nauki stacjonarnej.

Harmonogram nauki stacjonarnej dla klas IV-VIII:

• 17, 18 i 19 maja br. (tj. poniedziałek, wtorek, środa) do szkoły przychodzą tylko klasy VII i IV.
  • 20, 21 i 24 maja br. (tj. czwartek, piątek, poniedziałek) do szkoły przychodzi tylko klasa VI.
  • 28 maja br. (tj. piątek) do szkoły przychodzi tylko klasa VIII.

Klasy, które nie przychodzą do szkoły, uczą się zdalnie.

Jednocześnie informuję, że od 25 do 27 maja br. (tj. wtorek, środa, czwartek) uczniowie klasy VIII piszą egzamin ósmoklasisty i w tych dniach dla pozostałych klas (I-VII) nie będzie lekcji (zarówno stacjonarnych oraz zdalnych). Uczniowie w tych dniach mają możliwość udziału w zajęciach wychowawczo-opiekuńczych, a szkoła może zapewnić opiekę. W trosce o organizację tych dni proszę o deklaracje udziału swoich dzieci w ww. zajęciach. Deklaracje w formie ustnej (w sekretariacie szkoły) lub poprzez wiadomość e-mail (zsp_nowa_wies@onet.pl) proszę przekazać do piątku 21 maja.

Powrót wszystkich klas do nauki stacjonarnej planowany jest na 31 maja br.

Waldemar Filipiak