Dzień Edukacji Narodowej

Dnia 11.10.19 r. w Szkole Podstawowej w Nowej Wsi odbyła się akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej, na którą przybyli nauczyciele, przewodnicząca Rady Rodziców, pracownicy obsługi i uczniowie.

Program artystyczny z tej okazji przygotowali uczniowie klasy V i VI. Wiele ciepłych słów popłynęło w kierunku nauczycieli i pozostałych pracowników. Uczniowie podkreślili swoją wdzięczność za codzienny trud i troskę o dobro wychowanków. Również przewodniczący Samorządu Szkolnego złożył życzenia, a przedstawiciele SU wręczyli nauczycielom skromne upominki.

Na zakończenie głos zabrał Dyrektor Waldemar Filipiak, który z okazji święta wręczył nagrody wyróżniającym się nauczycielom. Podziękował za dotychczasowe zaangażowanie oraz życzył wytrwałości i sukcesów w tym wyjątkowym zawodzie.

Maria Filipiak