Dzień Dziecka

1 czerwca to jeden z najszczególniejszych dni w kalendarzu. Już od 1950 roku obchodzimy właśnie Dzień Dziecka- święto tych najmniejszych i starszych pociech. Dlatego też w naszej szkole było dziś kolorowo i sportowo. Pani Marta Zybała wraz z Samorządem Szkolnym zorganizowała Dzień Sportu, podczas którego uczniowie mogli się spróbować w różnych konkurencjach. Udało nam się wyłonić mistrza kręceniem hula hop na czas, skoków przez skakankę, skoku w dal oraz w rzucie kaloszem. Nie było dla nas zaskoczeniem, jak licznie uczniowie brali udział w zawodach oraz jak dobrze im szło.

Jak już mamy w tradycji, cała społeczność spędziła czas podczas wspólnego pikniku na boisku szkolnym, bawiąc się razem, tańcząc i piekąc kiełbaski. Nie obyło się bez słodyczy od Rady Rodziców. Dzięki świetnej pogodzie było to możliwe i odbyło się bez komplikacji.

Dziękujemy wszystkim za czas spędzony razem.

W przyszłym roku znów czeka na was coś wyjątkowego.

Zachęcam do obejrzenia wszystkich zdjęć i filmów

Katarzyna Matyniak