Dzień Dziecka

Dzień Dziecka to święto, na które uczniowie czekają z niecierpliwością cały rok. W tym roku w naszej szkole obchodziliśmy go 3 czerwca. Tego dnia na naszych podopiecznych czekały liczne atrakcje. Niestety pogoda pokrzyżowała nam trochę plany i zamiast na trawie czas spędziliśmy w klasach.  Rada Rodziców zadbała o to by każdy obecny w tym dniu w szkole mógł upiec sobie kiełbaskę na ognisku. Za co serdecznie dziękujemy! Jak zawsze mogliśmy liczyć na WAS!!!

W tym dniu również rozstrzygnięto zaległe konkursy: Dziennik Mycia Zębów oraz Zbiórka Nakrętek. Rozdano również kart rowerowe. Wychowankowie pani Mirosławy Grabowieckiej (klasa 3) zadeklarowali by pokazać na forum szkoły swoje talenty. I tak

Magdalena Kęsy zagrała na gitarze

Mikołaj Kaczmarek opowiedział i pokazał nam co to jest taekwondo

Antoni Piotrowski zademonstrował nam karate

Aleks Bieganek upiekł przepyszne ciasteczka

znalazło się tez kilka talentów plastycznych, których dzieła zawisły na wystawie.

Na koniec odbyły się szkolne mistrzostwa w rzucie kaloszem w kategoriach 1-3 oraz 4-7.  Nie da się ukryć, że mamy w szkole kilka obiecujących talentów.

Dziękuję wszystkim zaangażowanym. 

Katarzyna Matyniak