Co to był za piątek…

W miniony piątek (5 listopada) zostały rozdane zaległe nagrody.

Nagrodzeni zostali:

Antoni Kokot z klasy 5 za przyniesienie największej ilości makulatury (34 kg), którą nasza szkoła zbierała w październiku wraz z Przedszkolem w Nowej Wsi. Wspólny dochód ze sprzedaży makulatury zostanie przeznaczony na cele charytatywne.

Nagrodę otrzymały również „Językowe Świry” za konkursy z wykorzystaniem kodów QR:

  • Aleksandra Biernacka klasa 7
  • Julia Orpel klasa 7
  • Nadia Szeląg klasa 5

oraz nagrody pocieszenia dostały

  • Oliwia Kaczmarek klasa 7
  • Marta Wosińska klasa 5

Wyróżnione zostały również wszystkie klasy 4-8 za ich trud i ogromne starania w przygotowaniu wystroju i prezentacji sal lekcyjnych na temat wylosowanego kraju. Jury konkursowe, w skład, którego weszły wszystkie nauczycielki uczące języka w szkole, nie była w stanie jednogłośnie wyłonić zwycięzców. Dlatego też nagrodzeni zostali wszyscy po równo. Słodkie paczki zostały wręczone przedstawicielom klas.

Dziękuję wszystkim biorącym udział w zbiorkach i konkursach.

Katarzyna Matyniak