Zakończenie roku

W piątek, 24 czerwca uroczyście zakończyliśmy rok szkolny 2021/2022 i tym samym żegnaliśmy naszych ósmoklasistów. Po krótkiej przemowie Dyrektor Waldemar Filipiak rozdał świadectwa oraz listy gratulacyjne. W tym roku też, po raz pierwszy została wręczona statuetka dla najlepszego ucznia, którym w tym roku szkolnym była Aleksandra Biernacka uczennica klasy 7.

Dzień ten niestety nie był tak wesoły jak zwykle gdyż żegnaliśmy dwie wspaniałe nauczycielki, które z pasją przez wiele lat oddawały naszej szkole serce i czas. Serdecznie dziękujemy pani Lilii Michalak za to, że biologia choć trudna była przyjemna, a pani Marii Filipiak za wszystkie starania by język polski był bezbłędny.

Podziękowania należą się również pani Sabinie Moraś za przygotowanie części artystycznej oraz młodzieży, która występowała.

Fotografem na uroczystości była pani Laura Jagiolka-Bieganek. Dziękuję za udostępnienie zdjęć.