Turniej warcabowy

23 stycznia 2020 roku w naszej szkole odbył się Szkolny Turniej Warcabowy dla uczniów z klas I-III oraz Seniorów. Otwarcia turnieju dokonał Dyrektor Szkoły – Pan Waldemar Filipiak, który serdecznie powitał wszystkich zebranych i życzył rywalizacji zgodnej z zasadami fair-play. Następnie omówiono najważniejsze sprawy organizacyjne związane z zawodami. Po sprawdzeniu obecności oraz skojarzeniu par, rozpoczęły się zawody. Do turnieju przystąpiło 20 uczniów i 10 seniorów. Warcabiści toczyli swoje mecze z dużą  rozwagą i zaangażowaniem. Nad prawidłowym przebiegiem turnieju czuwał Dyrektor Waldemar Filipiak, który po 6 rundach zmagań, ogłosił wyniki w poszczególnych kategoriach:

Uczniowie z klas I-III:

1. Zofia Walczak – kl. I
  2. Paweł Witek – kl. III
  3. Joanna Poterek – kl. III

Seniorzy:

1. Juliusz Krawczy
  2. Józef Tasiemski
  3. Józef Marciniak

Zwycięzcy zostali udekorowani medalami, natomiast wszyscy uczestnicy zawodów otrzymali pamiątkowe plakietki. Dyrektor Waldemar Filipiak serdecznie wszystkim pogratulował, a Seniorom złożył życzenia z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka. Turniej zakończono w miłej atmosferze, przy kawie przygotowanej przez mamy uczniów.